Reklama:
Reklama:

Powrót do listy wiadomości

Najnowsze wiadomości

24 sierpień 2018

Szpej-Sport najlepszy w Letniej Lidze

Zespół Szpej-Sport triumfował w siódmej edycji Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej. W drodze do zwycięstwa pokonał w półfinale AA Team 4:3 i w finale JK Nutrition 6:4. W meczu o trzecie miejsce AA Team wygrał 7:2 z Gabą.
Najlepszym strzelcem cyklu został Kacper Kędra z AA Team (22 bramki), najwięcej asyst (15) zanotował Jakub Rabanda z tego samego zespołu. Obaj zawodnicy wygrali też punktację kanadyjską (bramki i asysty). Najlepszym zawodnikiem uznano Adriana Janeczka ze Szpej-Sport, a do „szóstki” cyklu kapitanowie zespołów wygrali następujący skład: Kamil Stypiński (AA Team) – Marcin Łobodziec (Gaba), Jakub Rabanda (AA Team), Damian Michalak (JK Nutrition), Adrian Janeczek (Szpej-Sport), Arkadiusz Kot (Szpej-Sport).

Wyniki Final Four

Półfinały

Gaba – JK Nutrition 1:1 (1:0) karne 3:4
1:0 Mateusz Curyl – 5.; 1:1 Wojciech Krawców – 13.
rzuty karne: 0:0 Michał Wrębiak (obrona Tomasz Jaworski); 0:1 Damian Michalak; 1:1 Mateusz Curyl; 1:1 Wojciech Krawców (obrona Łukasz Rachwalski); 2:1 Szymon Hływa; 2:2 Adam Gutwiński; 3:2 Adam Pankiewicz; 3:3 Tomasz Jaworski; 3:3 Łukasz Rachwalski (słupek); 3:4 Dariusz Kałuziński
Gaba: Łukasz Rachwalski – Łukasz Gał, Marcin Łobodziec, Szymon Hływa, Michał Wrębiak, Mateusz Curyl, Dariusz Waryga, Adam Pankiewicz
JK: Dariusz Kałuziński – Wojciech Krawców, Damian Michalak, Adam Gutwiński, Adam Lubieniecki, Tomasz Jaworski

AA Team – Szpej-Sport 3:4 (2:1)
1:0 Piotr Urysz 2.; 2:0 Piotr Urysz – 4.; 2:1 Adrian Janeczek – 5.; 2:2 Arkadiusz Kot – 13.; 2:3 Patryk Dykus – 14.; 3:3 Tomasz Rabanda – 15.; 3:4 Arkadiusz Kot – 19.
AA: Kamil Stypiński – Damian Tabak, Piotr Urysz, Marcin Mendak, Krzysztof Siupika, Jakub Rabanda, Tomasz Rabanda
Szpej-Sport: Patryk Wielopolski – Patryk Dykus, Arkadiusz Kot, Adrian Janeczek, Michał Dylewicz, Mateusz Makos

Mecz o 3. miejsce

Gaba – AA Team 2:7 (0:5)
0:1 Tomasz Rabanda – 4.; 0:2 Piotr Urysz – 6.; 0:3 Tomasz Rabanda – 7.; 0:4 Piotr Urysz – 8.; 0:5 Marcin Mendak – 10.; 1:5 Szymon Hływa – 14.; 1:6 Piotr Urysz – 18.; 1:7 Jakub Rabanda – 19.; 2:7 Łukasz Gał – 20.
Gaba: Łukasz Rachwalski – Łukasz Gał, Marcin Łobodziec, Szymon Hływa, Michał Wrębiak, Mateusz Curyl, Dariusz Waryga, Adam Pankiewicz
AA: Kamil Stypiński – Damian Tabak, Piotr Urysz, Marcin Mendak, Krzysztof Siupika, Jakub Rabanda, Tomasz Rabanda

Finał

JK Nutrition – Szpej-Sport 4:6 (2:5)
0:1 Arkadiusz Kot – 2.; 0:2 Adrian Janeczek – 3.; 0:3 Adrian Janeczek – 6.; 1:3 Damian Michalak – 7.; 2:3 Damian Michalak – 8.; 2:4 Adrian Janeczek – 9.; 2:5 Patryk Dykus – 10.; 3:5 Damian Michalak – 12.; 3:6 Arkadiusz Kot – 17.; 4:6 Tomasz Jaworski – 19.
JK: Dariusz Kałuziński – Wojciech Krawców, Damian Michalak, Adam Gutwiński, Adam Lubieniecki, Tomasz Jaworski
Szpej-Sport: Patryk Wielopolski – Patryk Dykus, Arkadiusz Kot, Adrian Janeczek, Michał Dylewicz, Mateusz Makos

Końcowa kolejność Final Four
1. Szpej-Sport
2. JK Nutrition
3. AA Team
4. Gaba

Na podium
1. Szpej-Sport: Grzegorz Doszna, Mateusz Dychus, Patryk Dykus, Michał Dylewicz, Dawid Dziedzic, Mateusz Makos, Igor Makos, Tomasz Pawłuszko, Krystian Piszczek, Bartosz Świechowski, Aleksander Kopij, Paweł Oleszko, Paweł Rawski, Patryk Micuła, Arkadiusz Kot, Adrian Janeczek, Patryk Wielopolski
2. JK Nutrition: Grzegorz Bucyk, Adam Gutwiński, Maciej Hejduk, Grzegorz Jakubowski, Dariusz Kałuziński, Wojciech Krawców, Adam Lubieniecki, Maciej Łukasiewicz, Damian Michalak, Bartosz Nesterów, Piotr Staśkiewicz, Szymon Bogdan, Rafał Borowski, Piotr Pączek, Marek Skibiński, Adam Jabłoński, Tomasz Jaworski
3. AA Team: Hubert Bentkowski, Patryk Firek, Kacper Kędra, Filip Kędra, Kamil Kozak, Bartłomiej Kulczycki, Bartosz Mazepa, Jakub Rabanda, Tomasz Rabanda, Krzysztof Siupika, Kamil Stypiński, Piotr Urysz, Oskar Rabanda, Marcin Mendak, Damian Tabak

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Kacper Kędra (AA Team) – 22 bramki
Król asyst: Jakub Rabanda (AA Team) – 15 asyst
Najlepsi w klasyfikacji kanadyjskiej: Kacper Kędra (AA Team, 22 bramki + 6 asyst) i Jakub Rabanda (AA Team, 13 bramek + 15 asyst) – 28 punktów
Najlepszy zawodnik: Adrian Janeczek (Szpej-Sport)
Najlepsza szóstka: Kamil Stypiński (AA Team) – Marcin Łobodziec (Gaba), Jakub Rabanda (AA Team), Damian Michalak (JK Nutrition), Adrian Janeczek (Szpej-Sport), Arkadiusz Kot (Szpej-Sport)

Końcowa klasyfikacja VII Brzeskiej Letniej Ligi Piłkarskiej 2018
1. Szpej-Sport 
2. JK Nutrition 
3. AA Team
4. Gaba
5. Kruszyna-Prędocin-Pawłów 
6. AG Team 
7. Opactwo Owczary 
8. Zielone Wilki 
9. Bylebykopało 
10 Wolności 

Najwięcej bramek w Final Four
5 - Piotr Urysz (AA Team)
4 - Adrian Janeczek (Szpej-Sport), Arkadiusz Kot (Szpej-Sport)
3 - Damian Michalak (JK Nutrition), Tomasz Rabanda (AA Team)

Najwięcej asyst w Final Four
2 - Marcin Mendak (AA Team), Krzysztof Siupika (AA Team)

Punktacja kanadyjska (bramki + asysty) w Final Four
5 - Adrian Janeczek (Szpej-Sport, 4+1), Piotr Urysz (AA Team, 5+0)
4 - Arkadiusz Kot (Szpej-Sport, 4+0), Damian Michalak (JK Nutrition, 3+1), Tomasz Rabanda (AA Team, 3+1)
3 - Patryk Dykus (Szpej-Sport, 2+1)

Najwięcej bramek w całym cyklu
22 - Kacper Kędra (AA Team)
14 - Arkadiusz Kot (Szpej-Sport)
13 - Jakub Rabanda (AA Team)
12 - Adrian Janeczek (Szpej-Sport), Wojciech Krawców (JK Nutrition)

Najwięcej asyst w całym cyklu
15 - Jakub Rabanda (AA Team)
11 - Radosław Wołoszczuk (Gaba)
7 - Marcin Mendak (AA Team)
6 - Tomasz Jaworski (JK Nutrition), Kacper Kędra (AA Team)

Punktacja kanadyjska (bramki + asysty) w całym cyklu
28 - Kacper Kędra (AA Team, 22+6), Jakub Rabanda (AA Team, 13+15)
19 - Radosław Wołoszczuk (Gaba, 8+11)
15 - Adrian Janeczek (Szpej-Sport, 12+3), Arkadiusz Kot (Szpej-Sport, 14+1), Wojciech Krawców (JK Nutrition, 12+3)

Pokaż wiadomości

Reklama: